Povedlo se nám

Povedlo se nám

Fotografie z našich akcí

TŘÍDA BROUČCI V ÚNORU

V Únoru si děti z Broučků užily karneval a karnevalové tvoření. Hrály různé pohybové hry, procvičovaly jemnou motoriku navlékáním korálků a logické uvažování a matematické představy na interaktivní tabuli.

TŘÍDA KOŤATA V ÚNORU

Děti si užily karneval, tvořily, hrály si, kreslily a také oslavovaly...

TŘÍDA MOTÝLCI V ÚNORU

Do školky nás přijelo pobavit divadlo "Basta fidli" se svým ptačím cirkusem, ve kterém mohly vystoupit i některé šikovné děti... Motýlci staví nápadité stavby a moc rádi malují. V únoru si namalovaly "Kočičky" a moc se jim povedly.

TŘÍDA ŠTĚŇATA V ÚNORU

Děti ze třídy Štěňata v Únoru prozkoumaly všechna životní stádia brouka Potemníka moučného. Tim s Tomem přinesli ukázat svou domácí chovnou krabičku. Všichni si tak na červíka i broučka mohli i sáhnout. Děti si užily i karneval, atletiku, výzdobu oken a hodně času strávily na zahradě MŠ i na vycházkách po okolí.

TŘÍDA ŽABKY V ÚNORU

S divadlem byla velká legrace... a také si děti vyzkoušely, jaké to je být kuchařem - vařily, ochutnávaly, a poznávaly... a nejen to.

TŘÍDA BROUČCI V LEDNU

TŘÍDA KOŤATA V LEDNU

TŘÍDA MOTÝLCI V LEDNU

TŘÍDA ŠTĚŇATA V LEDNU

TŘÍDA ŽABKY V LEDNU

ATLETIKA 

Něco málo z atletiky našich předškoláků.

DRAKIÁDA