přehled na celý rok

KAŽDÉ ÚTERÝ Atletika pro předškoláky - třídy BROUČCI, KOŤATA, ŠTĚŇATA

KAŽDÝ ČTVRTEK Atletika pro předškoláky - třídy MOTÝLCI a ŽABKY

trénink bude probíhat během září na Žalovském hřišti pouze za pěkného počasí. V případě deště bude atletika zrušena. Děti ale na atletiku vybavte v každém případě, počasí se někdy rychle změní. Od října budeme jezdit autobusem MHD do areálu TJ Sokol Roztoky kde bude za špatného počasí možnost trénovat v tělocvičně.

Vybavte děti batůžkem do kterého dejte sportovní oblečení: tričko s krátkým rukávem, kraťasy, legíny nebo tepláky, slabší šusťákovou bundu nebo mikinu s dlouhým rukávem, lahev s pitím (alespoň 200ml) a balíček papírových kapesníků. Od října též sálové sortovní boty. Na nohy dejte dětem pevnou obuv na venkovní sportování.

23.11.2022 - Divadlo Petra Kubce - KDE SE VZALY VÁNOCE  - Proběhne v dopoledních hodinách v hlavní budově MŠ. Děti ze třídy Žabky půjdou na hlavní budovu po svačině a na oběd se vrátí zpět do své třídy.

5.12.2022 - MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA V MŠ - Proběhne v dopoledních hodinách v hlavní budově MŠ. Děti ze třídy Žabky půjdou na hlavní budovu po svačině a na oběd se vrátí zpět do své třídy.