přehled na celý rok

13.10.2021 od 16.hodin na zahradě hlavní budovy

14.9.2021 - V úterý začíná a každé úterý bude probíhat Atletika pro předškoláky - třídy BROUČCI, KOŤATA

16.9.2021 - Ve čtvrtek začíná a každý čtvrtek bude probíhat Atletika pro předškoláky - třídy MOTÝLCIŠTĚŇATA a ŽABKY

trénink bude probíhat během září na Žalovském hřišti pouze za pěkného počasí. V případě deště bude atletika zrušena. Děti ale na atletiku vybavte v každém případě, počasí se někdy rychle změní. Od října budeme jezdit autobusem MHD do areálu TJ Sokol Roztoky kde bude za špatného počasí možnost trénovat v tělocvičně.

Vybavte děti batůžkem do kterého dejte sportovní oblečení: tričko s krátkým rukávem, kraťasy, legíny nebo tepláky, slabší šusťákovou bundu nebo mikinu s dlouhým rukávem, lahev s pitím (alespoň 200ml) a balíček papírových kapesníků. Od října též sálové sortovní boty. Na nohy dejte dětem pevnou obuv na venkovní sportování.

22.9.2021 - Výšlap s rodiči - sraz v 17h na zahradě hlavní budovy. Vyrazíme kolem řeky k Občerstvení u šraněk, kde si opečeme na ohni co si kdo donese (buřty, klobásy, jablka, pečivo...podle vlastní chuti) Prosíme polínko na oheň a dobrou náladu s sebou.

24.9.2021 - Workshop BUBNY - bude probíhat v dopoledních hodinách v hlavní budově naší MŠ. Akce bude rozdělena na pět skupin podle tříd. Prosíme rodiče dětí ze třídy Broučci, aby přivedly děti do 7.30h. Děti z ostatních tříd se sejdou v běžném čase ve svých třídách. Děti ze třídy Žabky na hlavní budovu po svačině dojdou a na oběd se vrátí zpět do své třídy.