přehled na celý rok

13.10.2021 od 16.hodin na zahradě hlavní budovy

KAŽDÉ ÚTERÝ Atletika pro předškoláky - třídy BROUČCI, KOŤATA

KAŽDÝ ČTVRTEK Atletika pro předškoláky - třídy MOTÝLCIŠTĚŇATA a ŽABKY

trénink bude probíhat během září na Žalovském hřišti pouze za pěkného počasí. V případě deště bude atletika zrušena. Děti ale na atletiku vybavte v každém případě, počasí se někdy rychle změní. Od října budeme jezdit autobusem MHD do areálu TJ Sokol Roztoky kde bude za špatného počasí možnost trénovat v tělocvičně.

Vybavte děti batůžkem do kterého dejte sportovní oblečení: tričko s krátkým rukávem, kraťasy, legíny nebo tepláky, slabší šusťákovou bundu nebo mikinu s dlouhým rukávem, lahev s pitím (alespoň 200ml) a balíček papírových kapesníků. Od října též sálové sortovní boty. Na nohy dejte dětem pevnou obuv na venkovní sportování.

1.11.2021 - 17.00 - PUTOVÁNÍ SE SVĚTÝLKY - v 17h. se sejdeme na zahradě hlavní budovy. Zde bude připraven program pro děti a po setmění půjdeme na procházku večerním Žalovem. Lucerničky s sebou. ( Děti si lucerničky vyrábí ve svých třídách)

19.11.2021 - Dřevěné Divadlo Petra Kubce - Kde se vzaly Vánoce

3.12.2021 - Mikulášská nadílka v MŠ