Akce

přehled na celý rok

 KAŽDÉ ÚTERÝ Atletika pro předškoláky - třídy BROUČCI, KOŤATA, ŠTĚŇATA

KAŽDÝ ČTVRTEK Atletika pro předškoláky - třídy MOTÝLCI a ŽABKY

 trénink bude probíhat během září na Žalovském hřišti pouze za pěkného počasí. V případě deště bude atletika zrušena. Děti ale na atletiku vybavte v každém případě, počasí se někdy rychle změní. Od října budeme jezdit autobusem MHD do areálu TJ Sokol Roztoky kde bude za špatného počasí možnost trénovat v tělocvičně. 

Vybavte děti batůžkem do kterého dejte sportovní oblečení: tričko s krátkým rukávem, kraťasy, legíny nebo tepláky, slabší šusťákovou bundu nebo mikinu s dlouhým rukávem, lahev s pitím (alespoň 200ml) a balíček papírových kapesníků. Od října též sálové sortovní boty. Na nohy dejte dětem pevnou obuv na venkovní sportování.

8.2.2023 - Divadlo BASTA FIDLI - PTAČÍ CIRKUS  - Proběhne v dopoledních hodinách v hlavní budově MŠ. Děti ze třídy Žabky půjdou na hlavní budovu po svačině a na oběd se vrátí zpět do své třídy.

6.3.2023 - Divadlo ONDŘEJ - KŘÍŽEM KRÁŽEM OCEÁNEM - Proběhne v dopoledních hodinách v hlavní budově MŠ. Děti ze třídy Žabky půjdou na hlavní budovu po svačině a na oběd se vrátí zpět do své třídy. 

14.4.2023 - Dopravní hřiště - Proběhne v dopoledních hodinách v hlavní budově MŠ. Děti ze třídy Žabky půjdou na hlavní budovu po svačině a na oběd se vrátí zpět do své třídy.

Koncert ZUŠ - Datum včas upřesníme

24. - 28.4.2023 Škola v přírodě - 

28.4.2023 - ČARODĚJNICE v MŠ

31.5.2023 - DO SVĚTA - HLAVNĚ AŤ SE NEVZBUDÍ

9.6.2023 - Výlet do Mnichova Hradiště - Prohlídka zámku, divadlo, výtvarná dílnička

22.6.2023 - Pasování předškoláků na školáky + přespání v MŠ

28.6.2023 - Výšlap s rodiči